Listopad 2009

Návrat ke starým kořenům??

9. listopadu 2009 v 10:51 | Dark Butterfly |  Jaa
Víte,
poslední dobou jsem hodně přemýšlela - a také vzpomínala - na doby minulé... Na všechny radosti i smutky, jež nám přinesly... A dospěla jsem k rozhodnutí, že se nutně potřebuji hnout z místa... Ano - můžou za to především události z posledních týdnů, jež mě k tomu přijmuly...
Opustila jsem někoho, na kom mi hodně záleželo, abych pak našla duši, jež mi dokonale omámila srdce i mysl... Také jsem se odstěhovala z dosahu dusna, jež vytvářela moje drahá stvořitelka doma a konečně jsem si myslela, že bude líp... Že mi zase jednou něco vychází... Ale něco takové nemůže dlouho vydržet - ztratila jsem práci, kterou jsem milovala a nyní marně sháním něco jiného... Cokoli. Protože - přiznejme si to - nějak platit nájem musím.

Jsem však ráda, že jsem neztratila oporu ani ve vás, ani ve svých blízkých... Kayel s přítelem jsou mi neocenitelnou podporou... Jsem opravdu ráda, že Vás všechny mám... :)

V současnosti mám také rozpracovanou povídku na pokračování... Souvisí s "prologem", jež jsem tu nedávno uveřejnila, takže upřímně doufám, že se vám bude líbit... Jakmile toho bude víc, tak vám ji sem po částech zase přidám... Zatím se mějte krásně a já se tu co nejdříve zase ukáži :)

***


Něco k poslechu...

4. listopadu 2009 v 12:40 | Míša |  Music
Zanedbávám vás - vím, ale budu se to tu snažit
co nejdříve obnovit - a to od základů, to slibuju...
Poslední dobou je toho na mě nějak moc....

Omlouvám se.
Omlouvám vám všem, co sem chodíte
- vám i všem budoucím...

***

Black Label Society - In This River


***